HAKKIMIZDA

NİRVANA APARTLARI

Biz Kimiz?

Nirvana Apartları

2015 yılında konaklama faaliyetlerine başlayan Nirvana Apartları, kısa zamanda kaliteli hizmet anlayışı ile tatilcilerin ilk tercihlerinden birisi olmayı başarmıştır. Geçen yıllar içinde, konaklama seçeneklerine Tomris Villa, Nirvana Bungalov ve Küçükçakıl Apart'ı da eklemiştir. Nirvana Apartları mükemmel manzaraları, lüks donanımları ve geniş odaları ile tatilcilerden yoğun ilgi ve beğeni görmektedir.

Rezervasyon

Nirvana İnşaat & Emlak

2001 yılında emlak danışmanlığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyetlerine başlayan Nirvana, müşteri odaklı hizmet prensibini koruyarak Kaş Merkez'de yer alan ofisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 2015 yılında, yerli ve yabancı tatilcilere en iyi konaklama hizmetini sağlamak hedefiyle ve Kaş'ın çeşitli noktalarında, her beğeniye ve ihtiyaca uygun konaklama seçenekleriyle, bu sektördeki faaliyetlerine başlamıştır.

Bize ulaşın.

Vizyon

Sıfır hatalı hizmet anlayışı içinde konuklarımızın beklentilerini karşılayarak güvenilir bir kuruluş olmak temel hedefimizdir. Asıl işimizin müşteri memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz. Çağımızın yeniliklerine uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol almak, içinde bulunduğumuz toplumun gelişmesine katkıda bulunmak, birlikte çalıştığımız kişi ve kurumların güvenini ve saygısını hiç bir zaman yitirmemek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Rezervasyon

Online Kanallarda Biz

booking.com

airbnb.com

tripadvisor.com

etstur.com

google.com

expedia.com

Gösterdiğiniz teveccüh için çok teşekkürler! Yeni sezonda da sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.