Online Kanallarda

Misafir Yorumları

Online Kanallarda Biz

booking.com

airbnb.com

tripadvisor.com

etstur.com

google.com

expedia.com

Harika deniz manzaralı mükemmel daireler. Daireler çok yeni, temiz ve modern. Yaşam için ihtiyacınız olan her şey var: çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, modern banyo. Ev sahibi, herhangi bir durumu hızla çözen çok duyarlı ve nezih bir kişidir. Kesinlikle buraya tekrar geleceğiz.

A.T Mayıs, 2023, Tripadvisor ☝️

Her yıl gitmeye çalışırım. İlk gittiğimde tereddüt etmiştim ama Veli Bey merak etmeyin fotografların fazlası var eksiği yok demişti. Hakikatten öyleymiş. Kusursuz bir manzara . Evin içinde ihtiyacınız olan tüm gereçler , makinalar mevcut . Herşey kusursuz düşünülmüş. Eksiği varsa bildirin diyen ilgili evsahipleri . Temizlik 10 numara . Merkeze yürüme mesafesi 7-8 dk.

B.B Temmuz, 2021, Google ☝️

Muhteşem manzaralı harika konaklama

Nirvana'da 3 ay yaşadık ve inanılmaz bir deneyimdi. Ev sahibi çok yardımsever, herhangi bir sorun yaşamadık. Manzara nefes kesici - deniz manzarası, Dağ manzarası ve marina manzarası elde edeceksiniz, hepsi tek bir pakette ☺️ şehir merkezi 7-10 dakika uzaklıkta, yer sessiz, yakınlarda portakal ve limon ağaçları var Bu konaklamayı tavsiye ederim 👍

A.H. Aralık, 2022, Tripadvisor ☝️

Evde Herşey Var

6 yıldır Kaş a geliyorum kaldığım apartlar arasında en güzeli. Evde deterjandan tuvalet kağıdın, çöp poşetine kadar herşey var. Sahibi Veli Bey de çok ilgili. Merkeze çok yakın. Kesinlikle tavsiye ederim.

N.Ö. Mayıs, 2021, Google ☝️

Ailece Mutluluk

ailece evimizde gibi bir tatil geçirdik özellikle çocuklu aileler için büyük rahatlık bütün gün gezip yorgun şekilde geldiğimiz evimizde çocuklar kendi alanlarında oynayıp uyudular bende ayaklarımı uzatıp maç özetlerini izledim 😃 otel odası gibi sıkışık bir alan olmadığı için kimse kimseyi rahatsız etmiyor

A. Eylül, 2021, Tripadvisor ☝️

Manzarası İnanılmaz

Dairelerin içleri çok temiz ve yeni. Sahile 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Özellikle manzarası inanılmaz. İlgi alaka çok güzeldi teşekkür ederiz :)

M.B. Haziran, 2021, Google ☝️

Harika

Konum, manzara mükemmeldi ev çok temiz ve ihtiyacınız olabilecek her şey içinde bulunmakta arkadaşlarımla harika 5 gün geçirdik kesinlikle tavsiye ediyoruz ayrıca tüm ilgi ve yardımları için Tolga beye çok teşekkür ederiz

N.Ö. Temmuz, 2021, Tripadvisor ☝️

Ev Çok Kullanışlı

Bu sene Nirvana'da ikinci kalışımızdı, Tolga bey çok kibar ve çok ilgiliydi. Ev dışı sorularımızı da içtenlikle yanıtladı. Ev çok kullanışlı her malzemeden bolca var ve manzarası enfes!! Sanırım başka yerde kalmam Kaş'a gittiğimde..

D.S. Haziran, 2021, Google ☝️

2 günlük huzur kaçamağı

İşten covidden bunaldık ve kendimizi kaşa attık.Çokça geldiğim Kaş’ta hiç bu kadar rahat etmemiştim. Bir evde bulunması gereken her şeye sahip bir apart ve gerçekten hijyen noktasında bizden 10 puan aldı. Sağolsun her sorumuza ve sorunumuza hemen yanıt verdi Tolga Bey, 4 arkadaş keyifli bir 2 gün geçirdik. Herkes memnun ayrıldı. Tekrar geldiğimizde yine adresimiz aynı olacaktır bundan sonra. Hiç şüphem yok.

Z. Ocak, 2021, Tripadvisor ☝️

Herşey Var

Appart’in icinde hersey var çay suzgeçine kadar herSey dusunulmus ! Utu masasi, utu, aspirator herseyine kadar ! Emlakci cok nazik cok terbiyeli Cok kaliteli bir appart herkese tavsiye ederim

Z.Y. Haziran, 2021, Google ☝️